Trwa wczytywanie produktów

O nas

Wydawnictwo Scriba s.c. swoją działalność rozpoczęło ponad 20 lat temu. W początkowych latach główna aktywność Wydawnictwa skupiała się na polskim rynku wydawniczym. W swej historii nasza firma może poszczycić się ponad 200. wydanymi tytułami. Do najbardziej znanych należą serie encyklopedii o zwierzętach, liczne pozycje bajek dla dzieci, encyklopedie dla najmłodszych, słowniki naukowe. Ponadto pod szyldem Wydawnictwa ukazało się wiele wartościowych przekładów, z których warto wymienić obszerny poradnik "Matka i dziecko", czy "Encyklopedię instrumentów muzycznych".

Od końca lat 90. ubiegłego wieku, Wydawnictwo Scriba wyspecjalizowało się w produkcji kalendarzy. Warto podkreślić, że Scriba jest całkowicie polskim producentem kalendarzy, choć do produkcji opraw stosujemy najlepszej jakości materiały pochodzące z importu (kraje Europy).
Produkujemy głównie kalendarze książkowe (terminarze), ofertę uzupełniając o kalendarze planszowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biurkowe, planery i szeroki asortyment wyrobów skóropodobnych. Kalendarze książkowe wykonujemy we wszystkich popularnych formatach oraz w bogatym wyborze i wysokiej jakości opraw skóropodobnych i skórzanych.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju dodatki i uszlachetnienia do kalendarzy książkowych, m.in. registry, środki na papierze kremowym, tłoczenia, nadruki, wklejki, oprawy indywidualne, wstążki firmowe, personalizację, itd.

Mocną stroną kalendarzowej oferty Scriby są:

 

   najszersza oferta kalendarzy

   dobre ceny

   sprawna logistyka

   dostępność kalendarzy do końca roku.